Yaşamak Sandığım

9 TL. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını.

Responsive image
YAZAR
Veysel Altuntaş
DOSYA BOYUTU
2,28 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786053263784

Yaşamak Sandığım harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Veysel Altuntaş. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Veysel Altuntaş'den Yaşamak Sandığım kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Selçuklu döneminden kalmış bir mektubun içinden konuşan elçinin söyledikleri, bir cambazın sakarlıkları, mezarda dimdik halde bulunan bir dostun vücudunun üstüne yazdıkları, bir fotoğrafçının defterine çiziktirdikleri Veysel Altuntaş'ın anlatı dairesinin içinde bulunan ve gittikçe gelişen hatta bazen bu daireye sığmayıp taşan bir gerçeklikle çıkıyor karşımıza. Veysel Altuntaş, çeperleri sert rüzgârlarla çevrili küçük bir nokta içinde başlayan sonra gittikçe genişleyen bir yaşam dairesi çiziyor. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını.(Tanıtım Bülteninden)  


kitaphanen.com´da uygun fiyata İz Yayıncılık markalı Yaşamak Sandığım 9786053263784 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Yaşamak Sandığım. Ürün Kodu: 9786053263784.